Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Dovana beveik suaugusiai dukrai (smulkus defektas)

Prekės kodas: MB
-21 %
15,00 € sena kaina 19,00 €
Užklausti Pristatymo terminas: 2- 4 dienas

Aprašymas

Knyga su šia kaina turi nepastebimą  broką, kuris pažymėtas lipduku arba gali būti be lipduko ( įrašykite komentaruose, jei be jo)  Šios knygos pakuojamos į juodą popierių su lipduku - kaip nuotraukoje.

 

Kasdieniai patarimai tapo „Dovana beveik suaugusiai dukrai“

Kasdieniai patarimai dukrai gimė iš ilgesio, kai dukra išvažiavo studijuoti. Kai atstumas, matuojamas šimtais kilometrų buvo per tolimas, kad ją  apkabinčiau. Jaučiausi kaip mama, kuri kažko dar nepasakė, nepamokė gyventi, norėjosi, kad patarimai ją pasaugotų ir padėtų sunkesnėse situacijose, kai  manęs nebuvo šalia.

„Tai mamos, nepėsčios, bet nuėjusios ilgesnį gyvenimo kelią, patyrusios šilto ir šalto, turinčios platesnį požiūrį į gyvenimą ir už didesnę daugumą kitų mamų, laisvos nuo socialinių prietarų ir puikybės, nuoširdūs pasakojimai–patarimai dukrai, užkabinantys ir gilesnius skaitančiosios sielos sluoksnius.“ - taip man apibūdino knygą kita suaugusių vaikų mama.  

O aš manau, kad pats gyvenimas yra dovana, ir, tik mes patys jį galim sugadinti taip, kad joks patarimas neišgelbės. „Tačiau patirties prisodrinti, atviri, bet neįpareigojantys šios knygos išpažinimai apie gyvenimo nugludintas esmes yra tikra apkabinimų dovana kiekvienai bet kokio amžiaus beveik arba iš tikrųjų suaugusiai dukrai.“ – taip atsiliepia apie knygą.

Savo knyga aš siunčiu apkabinimus tai jaunai merginai, kuriai jų labiausiai reikia. Knygoje yra keli puslapiai, kurie skirti užrašams – bet kas prieš dovanodamas gali ten įrašyti savo patarimą-apkabinimą-palinkėjimą, kuris tikrai sušildys.

 

Knyga dukrai - geriausia dovana

 

  • Bet kuriai moteriai. Nuo 16 iki …
  • Mamoms, kurioms jau pilnametės dukros atrodo vis dar mažytės mergaitės.
  • 18 gimtadienį švenčiančiai dukrai, krikšto dukrai, podukrai, šeimos draugų dukrai, su kuria mielai šnekučiuojatės apie tai, ko ji nesako savo mamai.
  • Bebaigiančiai mokyklą merginai.
  • Tai, kuri toli ir jai trūksta rūpestingo mamos apkabinimo ryte ar vakare.
  • Dukros draugėms ir visoms toms, kurių mamos dar  neparašė knygos.
  • Tai, kuri niekada nesugebėjo nuoširdžiai kalbėtis su mama ir tai, kuri jos jau nebeturi.
  • Tai, kurios mama nenorėjo būti mama, kad ir kaip skaudu tai pripažinti.
  • Ši knyga bet kuriai merginai – beveik arba iš tikrųjų suaugusiai kažkieno dukrai